Campania de abonamente 2017/2018 continuă

Abonamentele pentru sezonul 2017/2018 vor fi disponibile până în data de 22 septembrie inclusiv la standul nostru din Iulius Mall Cluj.

Dacă preferi varianta online, îţi poţi face abonament la meciurile din acest sezon pe www.bilete.ro până în data de 18 septembrie inclusiv.

Iată şi preţurile* abonamentelor pentru acest sezon:

• Abonament elevi/studenţi/pensionari – 19,19 lei (doar la standul din Iulius Mall; este necesară prezentarea unui carnet de elev/student valabil sau a talonului de pensie).
  • Abonament Peluza 1 – 100 lei
  • Abonament Tribuna 2 – 120 lei
  • Abonament VIP (Tribuna 1, etaj 3, sector VIP) – 400 lei

* Cei care şi-au cumpărat bilet la partida din prima etapă şi doresc să îşi facă abonament, vor primi o reducere echivalentă cu preţul biletului. Oferta este valabilă doar la standul nostru din Iulius Mall.

Locul tău pe stadion. Pe viaţă!

Abonaţii din sezonul 2017/2018 vor putea să îşi păstreze acelaşi loc pe stadion în sezoanele viitoare, cu condiţia să îşi prelungească în fiecare an abonamentul!

Ne vedem în tribună!

#impreunasuntemU